انجمن دوستی ایران و ارمنستان (Iran-Armenia Friendship Association)

انجمن دوستی ایران و ارمنستان به اختصار IAFAیک مؤسسه غیردولتی، غیرسیاسی، غیرانتفاعی، و عام‌المنفعه و متکی بر مشارکت اعضا می‌باشد که اهداف اصلی آن تحکیم و گسترش روابط دوستانه و برادری بین مردم جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان و پیشبرد اهداف مشترک دو کشور در زمینه‌های فرهنگی، ادبی، هنری، علمی، فنی، اقتصادی، بازرگانی، اجتماعی و ارتباطات است.

انجمن دوستی ایران و ارمنستان در تاریخ 30 مهر ماه 1386 تحت شماره 21717 در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت انجمن توسعه و گسترش روابط دوجانبه ایران و ارمنستان در زمینه‌های اقتصادی فرهنگی و ارتباطی و اجتماعی و علمی می باشد.

 

عنوان انجمن به فارسی:   انجمن دوستی ایران و ارمنستان

عنوان انجمن به ارمنی:   Իրան-Հայաստան Բարեկամութեան Միութիւն

عنوان انجمن به انگلیسی:   Iran-Armenia Friendship Association

 

ارکان اصلی انجمن عبارتند از:

1-      هیأت مؤسس

2-      مجمع عمومی

3-      هیأت مدیره

4-      بازرسان

5-      کمیته‌ها

/ 3 نظر / 22 بازدید
محمد

سلام.ازوبلاگت ديدن كردم. يه سري هم به وبلاگ من بزن. ممنون مي شم نظر هم بدي. با تشكر www.persianstyle.persianblog.ir

اسپمر

سلام خدمت شما وبلاگ نویس گرامی اگر از بازدید وبلاگ خود ناراضی هستید و نظرات وبلاگ شما کم است نگران نباشید ما راه حلی برای شما داریم اسپمر پرشین بلاگ به عنوان سریع ترین اسپمر اتوماتیک ایران کار تبلیغ شما را به عهده می گیرد کافیست لینک زیر را دانلود کنید و از مزایای نسخه آزمایشی با خبر شوید اگر قصد خرید داشتید راهنمای خرید درون برنامه قرار دارد این نظر توسط همین اسپمر ثبت شده است http://tuoduo.com/persianblog spammer.rar پسورد فایل : persianblog.ir

فرهنگسرای ملل

سلام و عرض ادب .احتراما ، از جنابعالی دعوت مینماید از فرهنگسرای ملل بازدید فرمایید .فرهنگسرای ملل در خدمت شما جهت برقراری همکاریهای فرهنگی هنری در قالب برپایی جشنواره ها برگزاری نمایشگاههای فرهنگی هنری تشکیل نشست های فرهنگی ادبی و ... میباشد .این فرهنگسرا از همکاری با شما استقبال نموده و آماده همکاری مشترک در سایر برنامه ها و طرح های پیشنهادی میباشد . لطفا جهت هماهنگی های بعدی با شماره تلفن های 22204453 -22671718 داخلی 110 تماس حاصل فرمایید .فرهنگسرای ملل در پارک قیطریه قرار دارد ../ با تشکر .