رئیس جمهوری که مدال افتخار بر گردن قاتل می آویزد!!

 

گورگن ماکاریان،ستوان ارمنستانی برای آموزش زبان انگلیسی در برنامه " مشارکت برای صلح" ناتو به بوداپست مجارستان سفر کرده بود.اما سفر او بازگشتی نداشت.چرا که زمانی که وی در خواب بود با ضربات تبر رامیل صفراف،ستوان تبعه جمهوری آذربایجان، به قتل رسید.

 

رامیل،در بوداپست محاکمه شده و مجازات حبس ابد برای او در نظر گرفته شد.جمهوری آذربایجان پس از تضمین ادامه مجازات وی در باکو،این قاتل را به جمهوری آذربایجان بازگرداند.قاتلی که به محض ورود به فرودگاه باکو،به استطوره ای ملی بدل شد،با حضور نماینده الهام علی اف،رئیس جمهور آذربایجان،عفو شد،ارتقا درجه گرفت،معوقات حقوقش به وی پرداخت شد،مزایای مسکن و خودرو برای وی در نظر گرفته شد....

 

آری این پاداش یک قاتل است...

 

آری اینجا باکو است... 

 

/ 10 نظر / 68 بازدید
فرهنگسرای ملل

سلام و عرض ادب .احتراما ، از جنابعالی دعوت مینماید از فرهنگسرای ملل بازدید فرمایید .فرهنگسرای ملل در خدمت شما جهت برقراری همکاریهای فرهنگی هنری در قالب برپایی جشنواره ها برگزاری نمایشگاههای فرهنگی هنری تشکیل نشست های فرهنگی ادبی و ... میباشد .این فرهنگسرا از همکاری با شما استقبال نموده و آماده همکاری مشترک در سایر برنامه ها و طرح های پیشنهادی میباشد . لطفا جهت هماهنگی های بعدی با شماره تلفن های 22204453 -22671718 داخلی 110 تماس حاصل فرمایید .فرهنگسرای ملل در پارک قیطریه قرار دارد ../ با تشکر .

یاشاسین آذربایجان

تجاوز کاران ارمنی حقتان خیلی بیشتر از اینهاست

ترک اوغلی

بنده به عنوان یک ترک از همدان اعتقاد دارم قره باغ متعلق به آذربایجان بوده و خواهد بود

آریا

متاسفانه شباهت بسیار زیادی بین آنچه در آذربایجان امروز می گذرد و آنچه در آلمان نازی می گذشت وجود دارد از نظر تبلیغات عجیب و غریب به شدت نژاد پرستانه و نفی وجود تمام مردمان و فرهنگ های دیگر ٬ نسبت دادن تمام خصوصیات برتر به خود و تمام مشکلات به دیگران! این واقعا نگران کننده است. آذربایجان اگر قدرتش را داشت دست نازی ها را هم از پشت می بست و حتی از داعش هم پیشی می گرفت. واقع باید به ارمنستان درود فرستاد و شاکر بود که در چنین منطقه بی ثباتی همیشه از فرهنگ و اصالت ناب خود پاسداری کرده تا ایران حداقل یک همسایه با فرهنگ و دوست داشتنی داشته باشد.

مرد پارسی

در اینکه دولت باکو در دست پانترک ها بوده و این شیطان صفت ها از هیچ جنایتی دریغ نمی کنند جای هیچ تردیدی نیست. اما می خواستم به پانترک های بی خرد اعلام کنم،هم اکنون ایالت های آمریکا یکی پس از دیگری در حال به رسمیت شناختن جمهوری آرتساخ را هستند. هم اکنون بیش از ده ایالت،از جمله: لوئیزیانا،مین،ماساچوست،رودآیلند،کالیفرنیا و ... کشور ارمنی آرتساخ را به رسمیت شناخته اند. هم چنین کشورهای استرالیا،روسیه و ارمنستان نیز کشور ارمنی آرتساخ را به رسمیت شناخته و با این کشور دارای روابط دیپلماتیک هستند. همین که ارتش ارمنستان شکست سختی به ترک ها داده است و وضعیت رفاه اجتماعی در ارمنستان بالاتر از جمهوری جعلی آذریایجان است برای پانترک ها کافیست. گمانم این موضوع باعث گریان شدن شما پانترک ها و شادی ملت ایران و ارمنستان شود.

مرد پارسی

در ضمن،کامنت هایی که از جنایات دولت باکو حمایت کرده اند همگی نوشته ی یک پانترک خودفروخته بیشتر نیستند. این را حتی یک کودک نیز به سادگی خواهد فهمید. با سپاس